Účtenkovka už má za sebou 4 kolo. Kdo zatím vyhrál?

Účtenkovka je hazardní hra, kterou provozuje ministerstvo financí. Jedná se o loterii, kde se losují kódy účtenek. Vznikla jako podpora Elektronické evidence tržeb.

Spuštěna byla v listopadu. Nyní proběhlo její 4. slosování. Losuje se 1x měsíčně, vždy 15.

Účtenkovka funguje tak, že se zaregistrujete na stránkách loterie. Zde pak přidáváte jednotlivé účtenky, které chcete do soutěže zařadit. Čím více jich přidáte, tím větší máte šanci na výhru. Vždy je vylosováno přes 25 000 vítězných BKP kódů. Z nich si výherci odnesou jednotlivé ceny.

Hraje se o hotovost, ale i věcné ceny. Tou je osobní automobil. Výherce v každém kole si odnese rovnou celý 1 000 000 Kč. Na druhého čeká osobní automobil. Třetí dostane 300 tis. Kč, čtvrtý 200 tis. Kč, pátý 100 tis. Kč. 20 hráčů na šestém místě si odnese 20 tis. Kč. Většina si pak odnese 1 tis Kč za sedmé místo, nebo 100 Kč za osmé místo.

Výhry do 20 tis. Kč si můžete nechat poslat na bankovní účet nebo osobně vyzvednout bezhotovostně. Všechny ostatní výhry nad 20 tis. Kč se posílají pouze bezhotovostně přes váš účet. Ten navíc musí být ověřen předtím, než vám výhra bude poslána.

K hraní účtenkovky můžete využít i mobilní aplikaci. Ta snadno naskenuje BKP kód a uloží jej do soutěže, potvrdil nám tým Casinorecenze.cz.