Sazkamobil šance


Díky SAZKAmobilu můžete nejen volat a využívat běžné mobilní služby. Čekají na Vás také statisícové výhry. Stačí pouze hrát SAZKAmobil šanci a za 20 Kč zkusit štěstí.

Pokud máte šťastnou simku od SAZKAmobilu, potom stačí, když při dobíjení řeknete, že chcete hrát šanci. Tím vsadíte na pět posledních číslic Vašeho telefonního čísla. Hrát ale můžete, i když šťastnou simku nemáte. Stačí, pokud vyplníte ticket, kde můžete vsadit na 1 až 6 sloupečků a zvýšit tak svou šanci na výhru. K podání Vaší sázky můžete využít kterékoliv ze sedmi tisíc prodejních míst po celé ČR. Potom již stačí čekat na SAZKAmobil šance losování, které probíhá každé první pondělí v měsíci a při kterém se losují dvě pětičíslí. Šanci na hlavní výhru v plné výši, v jhodnotě minimálně 250 000 Kč, mají tedy hned dva šťastlivci. Chcete být jedním z nich?

Šťastní výherci každý měsíc

Výherní čísla SAZKAmobil šance mohou být pro Vás ta nejšťastnější čísla v životě. Vsadili jste svých pět čísel a potřebujete vědět, zda se na Vás usmálo štěstí? Máme pro Vás SAZKAmobil šance výsledky, kde se okamžitě dozvíte, zda se Vám povedlo za pouhou dvacetikorunu vyhrát statisíce.

SAZKAmobil je nejen skvělý operátor, který Vám poskytne mobilní služby za skvělé ceny, ale kromě toho Vám dává šanci vyhrát nemalé peníze, které můžete použít na splnění svých snů, na které se Vám zatím nedostává. Hra šance je skvělá možnost, jak opravdu za málo získat mnoho.

Přinášíme Vám aktuální výsledky losování. Podívejte se, zda jste se tento měsíc nestal šťastlivcem právě Vy. A pokud ne, neváhejte zkusit své štěstí znovu. Díky SAZKAmobil šanci si již mnoho lidí sáhlo na nemalé výhry. Vy můžete být příště mezi nimi. Stačí si pouze vybrat svých pět šťastných čísel, nebo to nechat na číslicích z Vašeho telefonního čísla. Možná to jsou právě ta osudová.