Mobilní sázení

Mobilní sázení, která nabízí i sázková kancelář Fortuna, má spoustu výhod. Mobilní sázení, která nabízí i sázková kancelář Fortuna, má spoustu výhod. V té si dokonce můžete zahrát i online casino a zatím dokonce jako jedina nabízí apollo games automaty online a to rovněž i do vašeho telefonuUž nemusíte pravidelně chodit do sázkových kanceláří a dlouhé minuty se dívat na velké bílé tabule, kde jste jen pracně hledali kurzy vašich oblíbených týmů a družstev. V dnešní době je možné už tipovat úplně jinak. Mobilní sázení má budoucnost, stačí vám jen mobil a signál operátora.

Ve světě internetu a mobilů je dnes všechno možné, včetně mobilního sázení. Mobil v České Republice vlastní již většina populace. Mobilem voláte, píšete sms, dostáváte zprávy z internetu, atd. V poslední době však k těmto klasickým a standardním službám přicházejí zbrusu nové aplikace a možnosti. Mezi těmito novými možnostmi jsou i mobilní sázky. Jak sázky přes mobil fungují v praxi?

Mobilní sázení v praxi

Mobilní sázení je de facto stejné jako normální klasické internetové sázení, s tím malým rozdílem, že svůj hrací účet pohodlně ovládáte ze svého mobilního zařízení. Mobilní sázení tak máte neustále po ruce. Mobilní sázky vám umožní stálý a nepřetržitý přístup na váš hráčský účet. Je v podstatě jedno, kde jste. Můžete být v restauraci, na obědě či na fotbalovém stadionu nebo v hospodě na pivu a stále máte přehled o svých sázkách a tiketech. Mobilní sázení je například ideální ve sportovních barech či hospodách a už se nemusíte spěchat domů, abyste si vsadili, ale stačí vytáhnout z kapsy svůj mobil a svůj oblíbený zápas můžete dále sledovat se svými přáteli v baru. Výhodou mobilního sázení je také jeho jednoduchost, ve svém mobilu si vše můžete jednoduše sestavit a následně vsadit tiket, pak se v klidu můžete podívat na všechny dostupné informace o stavu svého účtu či přehled všech vašich tipů.

Na co všechno můžete přes mobil sázet?

Sázení přes mobil je opravdu jednoduché. Vaše první mobilní sázka tak může být jednoduchá hračka bez větších obtíží a problémů. Stačí si vybrat některou ze sázkových kanceláří, které nabízejí sázky přes mobil, zřídit si hráčský účet a můžete bez obav sázet. Výhodou ještě je, že aplikace umožňují bezprostřední kontrolu vašich sázek a samozřejmostí je podávání sázek živě během zápasu. Přes mobilní telefon dnes můžete sázet na všechny online zápasy, ať už se jedná o fotbal, golf, hokej, tenis, dostihy nebo basketbal. Stačí tak pouze sledovat, které online zápasy jsou pro mobilní sázení momentálně k dispozici a sázíte. Navíc je možné zahrát si i své oblíbené hry v kasinu nebo si to rozdat se svými kamarády v online herně.

Službu mobilního sázení lze v podstatě používat na mobilních zařízeních, které umožňují připojení na internet. U novějších mobilních telefonů jako je například iPhone či smartphone postavený na operačním systému Android, máte již v samotném přístroji internetový prohlížeč, který vás velmi rychle a snadno přesměruje na konkrétní stránky sázkových kanceláří, kde budete potom postupovat podle pokynů zřizovatele online sázení.
Výhody mobilních sázek

Sázky přes mobil jsou velmi praktické, protože můžete sázet na konkrétní zápas odkudkoliv. Ze svého mobilu můžete neustále sledovat nejčerstvější a nejaktuálnější kurzy, výsledky a statistiky týmů a družstev. Není problém zadat si statistiku posledních pěti, deseti či dvaceti zápasů. Na výsledek zápasu také nemusíte čekat až se dostanete domů k televizi či ke svému počítači. Výsledky na mobilu máte dostupné okamžitě, stačí stisknout vždy ten správný odkaz a zobrazí se vám všechny probíhající i ukončené zápasy a události. Pro větší adrenalin ze sázení můžete ten či onen zápas sledovat na svém mobilu online. Minutu po minutě tak budete informováni jak se váš zápas, na který jste vsadili, vyvíjí.

Kolik mě mobilní sázení bude stát?

Sázky přes mobil jsou zdarma. Jediné náklady, které vám vzniknou, je cena datových služeb od provozovatele sítě a poplatky za roaming, pokud budete sázet ze zahraničí. Záleží jen na tarifu služeb mobilního operátora a na konkrétním nastavení vašeho telefonu. Některé tarify mohou mít přístup k internetu v rámci paušálu, lze však zakoupit i různé balíčky. Jelikož jsou všechny aplikace optimalizované pro mobilní zařízení, sázet můžete i v případě, že operátor vám účtuje poplatky za objem přenesených dat. Ten je totiž v takovém případě mnohem menší než u běžných web stránek.