Nákupy z Číny: Průvodce internetovými obchody

Nákupy z Číny jsou stále populárnější, takže není divu, že se do povědomí českých zákazníků dostávají stále další čínské e-shopy. Pojďme si ty největší a nejzajímavější e-shopy představit.

Nákup z Číny – Internetové obchody

S rozmachem online nakupování a postupující globalizací je možné nakoupit inovativní produkt z druhého konce světa výrazně levněji než v tuzemských e-shopech. A právě čínské internetové obchody trend nakupování v zahraničí využívají naplno. V čem tedy spočívá jejich úspěch?

AliExpress

Začneme rovnou nejoblíbenějším čínským e-shopem, o kterém jste jistě už někdy slyšeli. AliExpress je nákupní galerií, kde najdete vše, co hledáte. Největší výhodou AliExpressu je, že vás propojuje přímo s konkrétními čínskými výrobci a vy tak máte možnost zakoupit jedinečné produkty bez zbytečné přirážky. AliExpress nákupy z Číny, to je také synonymum pro bezpečí a spolehlivost. Platbu kartou hlídají nejbezpečnější platební systémy. Spolehlivost nákupu zase zajišťují recenze každého obchodníka ostatními uživateli a propracovaný systém reklamace.

TIP: Nakupujte na AliExpress česky. Přepnout jazykovou verzi na češtinu můžete v pravém horním rohu stránky.

Everbuying

Dalším populárním čínským e-shopem je Everbuying. Jedná se o čínský online velkoobchod zaměřující se především na elektroniku, ale také na šperky, domácnost, hračky a sport. Výhodnost e-shopu Everbuying spočívá v tom, že zde nakupujete za velkoobchodní ceny. Nákup na Everbuying můžete mít ještě výhodnější, stačí sledovat rubriku Daily Deals, což jsou vlastně časově omezené zvýhodněné nabídky. Ani nákupu na Everbuying se bát nemusíte, protože tento e-shop nabízí 30 denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu.

TIP: V rubrice „Vše do 0,99 dolarů“ najdete drobnosti za bezkonkurenční cenu.

Banggood

Jste na moderní technologie a vždy musíte mít ty nejnovější gadgety? Pak právě e-shop Banggood je pro vás ideální. Nákup na Banggood má pro české zákazníky další velkou výhodu, a tou je cena zboží označená v korunách. Odpadne vám tak neustálé přepočítávání z dolarů a vždy přesně víte, kolik za nákup zaplatíte. Naleznete zde opravdu široký záběr sortimentu, od elektroniky přes hračky až po kosmetiku.

TIP: Chcete získat tu nejvýhodnější nabídku? V kategorii Flash Deals na vás čekají časově omezené slevové nabídky.

Focalprice

Focalprice je dalším čínským obchodem, který si zaslouží vaši pozornost, a to díky bezkonkurenčním cenám. Kde jinde koupíte kryt na iPhone za necelých 20 Kč? Další výhodou je, že na jakýkoliv produkt máte dopravu zdarma. Říkáte si, jak je možné, že na zboží za 20 Kč je doprava přes polovinu světa zdarma? Důvodem je státní podpora exportu, takže při nákupech z Číny za dopravu prostě neplatíte.

 

Závěr a doporučení

Už tak výhodný nákup z Číny může být ještě výhodnější. Stačí využívat cashbackový portál Tipli, který vám z každého nákupu vrátí část peněz.